Навчання безкоштовне, освіта європейська

08.12.2016 21:44

Подвійний диплом Переяслав - Ченстохове (Республіка Польща))

7 грудня в академії ім. Яна Длугоша, що в місті Ченстохові (Республіка Польща), підписано Угоду про співпрацю між зазначеним вузом та Переяслав – Хмельницьким державним університетом ім. Григорія Сковороди. Було обговорено можливості майбутньої співпраці, зокрема проведення спільних наукових конференцій, методичних семінарів, обмін студентами, підготовку спільних наукових видань та ін. Домовлено про узгодження навчальних планів з тим, щоб налагодити співпрацю за програмою «Подвійний диплом».

На знімках: ректор Академії імені Яна Длугоша в Ченстохові, доктор хабілітований, професор Анна ВИПИХ-ГАВРОНЬСКА з учасниками української делегації.

Уже в березні цього року наші студенти отримають можливість три місяці безкоштовно навчатися в Академії згідно із навчальним планом, безкоштовно проживати на території студмістечка та вивчати польську мову. Польські партнери беруться підбирати аналогічні предмети, які студент повинен вивчати в Україні.

Академія ім. Яна Длугоша в Ченстохові – сучасний державний вищий навчальний заклад з 40-річною історією. Академія пропонує навчання за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалаврат», «магістратура», «аспірантура» на 5 факультетах з 30 напрямками та понад 80 спеціальностями.

Коцур Віталій, кандидат політичних наук, доцент